Mağazalarda Korona Önlemleri : UV Sterilizasyon806 kez okundu

6 ay önce eklendi

 
Koronavirüs salgını nedeniyle bir süredir kapalı olan alışveriş merkezleri ve mağazalar, 11 Mayıs tarihinden itibaren tekrar açılacak. Belirli hijyen şartları altında, içeriye metrekarenin yüzde 10'u kadar müşteri alarak hizmet verecek olan mağazalarda, üretimi Şubat ayında tamamlanmış olan ilkbahar-yaz sezonuna ait ürünler satılacak.
 
Mağazaya gelen müşteriler ürünleri dezenfekte edilmiş kabinlerde deneyecek ve denenen ürünler de ultraviyole ışınları ile kapalı bir odada steril edilecek. Birçok ulusal zincir mağazalar zinciri, müşterilerin bu denediği ürünleri UV ışınları ile steril etme görevini ürünlerimizden olan ArmaLAMP ile yapmayı tercih ediyor.
 
 

ArmaLAMP UV lambanın ışık şiddetini ve etkisini daha da arttıran ithal %99.9 saflıkta eloksallı alüminyum reflektörler ile bize gelir.
 
Ürünümüze 4 farklı UV lamba şiddeti seçeneği ile ulaşabilirsiniz.
 
Armatür Çeşitleri:
 
Lamba: TUV / 1 x 15W / 1x30W / 2x15W  / 2x30W
 
15 W için Ölçüler: 13,5cm x 52cm x 14cm h(yükseklik)
30 W için Ölçüler: 13,5cm x 94cm x 14cm h(yükseklik)
 
Ana haber bülteninde tanınmış bir zincir mağaza zincirinde yapılan röportajda, hem Hysafe Air isimli ürünümüzü hem de ArmaLAMP ürünümüzü aşağıda uygulama alanları ile beraber görebilirsiniz
 
 
 
Hysafe Air isimli ürünümüz

• A'dan Z'ye Tüm mikroorganizma türleri üzerine etkilidir.
• Saatte, içinden geçen 300 m3 havayı mikrobiyal açıdan steril hale getirmektedir.
 
Korona Virüs katili ve Havadaki mikroorganizmaları UV ile etkisiz hale getiren Hysafe Air hakkında bilgi almak için TIKLAYINIZ.  

 

TAVSİYE ÜRÜNLER

Gıda Hijyeni ve Güvenliği Mağazalarda Korona Önlemleri : UV Sterilizasyon